Naše služby

v1

Školení e-mailingu

Individuální školení pro vás nebo vaše zaměstnance. Na školení se dozvíte vše o e-mailingu od A–Z. Jak získat e-mailové kontakty a přetvořit je v zákazníky? Jak budovat kvalitní databázi? Školení je vhodné pro začátečníky i pokročilé. Připravíme vám také.

 

v2

Analýza a strategie

Chcete začít komunikovat efektivně? Zanalyzujeme vaši stávající strategii e-mailové komunikace a navrhneme kroky k jejímu zlepšení. V našem návrhu strategie vždy najdete konkrétní kroky, s jejichž realizací lze okamžitě začít.

 

v3

Automatické kampaně

Připravíme vám automatické kampaně na míru. Naše kampaně pokrývají všechny fáze nákupního procesu, obsahují prvky personalizace a pracují se všemi znalostmi, které o zákazníkovi máte (transakční historie, chování na webu aj.).

 

v4

Segmentace zákazníků

Doporučíme vám, jakým způsobem segmentovat vaše zákazníky a jaké prvky personalizace zahrnout do komunikace s nimi. Díky segmentaci pak lépe zacílíte své obchodní nabídky na jednotlivé typy zákazníků.

 

v5

Realizace rozesílky

Poskytneme vám veškeré služby spojené s přípravou rozesílky – návrh designu, kódování html šablony, testování i realizace rozesílky. Poskytneme vám také komplexní report o úspěšnosti každé rozesílky.

 

v6

Věrnostní programy

V rámci e-mailingu se zaměřujeme také na kompletní obsluhu věrnostního programu. Nastavíme vaši komunikaci se zákazníkem pomocí automatizovaných kampaní, budeme ho upozorňovat na stav bodového konta i speciální akce.

 

Víte, že vytváříme exkluzivní produkty pro naše klienty?

Zjistit více

logo
Filip Černý,

“Když chcete zvýšit výnos z e-mailové komunikace, potřebujete několik věcí, bez kterých se vám to nepodaří. Základem je vhodné sw řešení, jeho implementace a následná podpora. Sofistikované nástroje jako Silverpop, vyžadují specialisty, kteří pomohou nastavit správně procesy, automatiku, segmentaci, personalizaci a další vychytávky inteligentního e-mailingu.”

Filip Černý, marketing manažer Kytary.cz

Josef Mech,

“Se společností Acomware spolupracujeme v oblasti emailingu, pro který používáme platformu Silverpop. Musím ocenit profesionalitu a nasazení, kterých se nám od Acomware dostává, obzvláště při porovnání s jinými konzultanty, se kterými spolupracujeme. S úrovní poskytovaných služeb jsme spokojení.”

Josef Mech, jednatel Sportobchod.cz

Ferdinant Valent,

“Ačkoliv jsme s výsledky posunu emailingu velmi spokojeni, zůstávají desítky programů a možností, které jsme ztím nevyzkoušeli, takže očekávám další zlepšování výsledků. Oceňuji též rychlou a profesionální podporu ze strany konzultační společnosti ACOMWARE, která připravuje a optimalizuje automatizované programy a pomáhá nám s celkovým rozvojem.”

Ferdinant Valent, marketingový manažer Conrad.cz

Domluvte si nezávaznou konzultaci. Je zdarma!

Chci konzultaci

top