Využíváme špičkovou technologii

Inteligentní e-mailová komunikace nemůže fungovat bez kvalitního technologického řešení. Našim klientům implementujeme špičkovou technologii IBM Watson Campaign Automation (dříve Silverpop Engage), která má oproti na trhu běžně dostupným řešením řadu výhod. Je také výrazně bohatší v počtu funkcí pro automatické kampaně, analýzy i reporting.

Více o technologii Další technologie

Technologie IBM Marketing Cloud

  • Podrobná personalizace e-mailů včetně dynamického obsahu
  • Skóring aktivity zákazníků
  • Vysoká doručitelnost e-mailů příjemcům (garance doručitelnosti 96,4 %)
  • Optimalizace času doručení (STO)
  • Automatizované e-mailové kampaně a pokročilá segmentace databáze
  • Napojení na informační systémy
  • Rychlost rozesílky 1 milion e-mailů za hodinu
  • Detailní statistiky a generování vlastních reportů

certifikat

Certifikace

Na IBM Marketing Cloud (dříve Silverpop) jsme odborníci a máme na to certifikát.

Ostatní technologie

Litmus

Nástroj pro pokročilou analytiku newsletteru a efektivní testování korektního zobrazení mailových kampaní. Nástroj Litmus lze plně propojit se Silverpopem.

mailocator

Sběr nových kontaktů

Využíváme technologii Mailocator pro efektivní sběr nových kontaktů. Ta nám umožňuje jednoduché vytváření oken pro registraci zákazníků na web včetně možnosti pokročilého definování scénářů.

logo
Filip Černý,

“Když chcete zvýšit výnos z e-mailové komunikace, potřebujete několik věcí, bez kterých se vám to nepodaří. Základem je vhodné sw řešení, jeho implementace a následná podpora. Sofistikované nástroje jako Silverpop, vyžadují specialisty, kteří pomohou nastavit správně procesy, automatiku, segmentaci, personalizaci a další vychytávky inteligentního e-mailingu.”

Filip Černý, marketing manažer Kytary.cz

Josef Mech,

“Se společností Acomware spolupracujeme v oblasti emailingu, pro který používáme platformu Silverpop. Musím ocenit profesionalitu a nasazení, kterých se nám od Acomware dostává, obzvláště při porovnání s jinými konzultanty, se kterými spolupracujeme. S úrovní poskytovaných služeb jsme spokojení.”

Josef Mech, jednatel Sportobchod.cz

Ferdinant Valent,

“Ačkoliv jsme s výsledky posunu emailingu velmi spokojeni, zůstávají desítky programů a možností, které jsme ztím nevyzkoušeli, takže očekávám další zlepšování výsledků. Oceňuji též rychlou a profesionální podporu ze strany konzultační společnosti ACOMWARE, která připravuje a optimalizuje automatizované programy a pomáhá nám s celkovým rozvojem.”

Ferdinant Valent, marketingový manažer Conrad.cz

Domluvte si nezávaznou konzultaci. Je zdarma!

Chci konzultaci

top